Różnorodne octy i kremy balsamiczne

Grecki Kącik jest miejscem, gdzie można znaleźć szeroki wybór produktów związanych z Grecją. Nie mogło tu zabraknąć artykułów takich jak ocet balsamiczny czy winny, powszechnie używanych w greckiej kuchni. To dodatki, bez których wręcz nie da się odtworzyć autentycznych smaków niektórych potraw. Zapewniamy również naszym Klientom różnorodne kremy balsamiczne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Wysokiej jakości ocet balsamiczny

Ocet balsamiczny stanowi jeden z niezbędnych dodatków w przypadku dań kuchni śródziemnomorskiej, a szczególnie potraw greckich. To substancja o ciemnym kolorze, dość gęstej konsystencji i charakterystycznym, słodko-kwaśnym smaku. Zanim trafi do butelek, które można potem znaleźć w sklepach, jest poddawana leżakowaniu w beczkach, co może trwać nawet ponad dwadzieścia lat. W naszym asortymencie można znaleźć różne odmiany octu balsamicznego — klasyczną, z dodatkiem miodu lub białą.

Ocet winny z różnymi dodatkami

Winny ocet jest otrzymywany z wina. Proces jego fermentacji nie powinien trwać dłużej niż dwa lata. Stanowi on bardzo istotny składnik nie tylko w greckiej, ale też wielu innych kuchniach świata. Świetnie nadaje się między innymi do sosów, marynat, zup czy sałatek.

W naszej ofercie mamy ocet winny z dodatkami takimi jak:

  • estragon,
  • oregano,
  • rozmaryn.

Oferujemy również dwie klasyczne wersje tego produktu — białą oraz czerwoną. Zapraszamy do wypróbowania tych i innych autentycznie greckich artykułów dostępnych w asortymencie naszego sklepu!